Nedjelja, 2024-05-05, 7:04 PM
Dobrodošao, Gost
[ Novi Postovi · Članovi · Pravila Foruma · Precizna pretraga · RSS

  • Page 1 of 1
  • 1
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Opća Diskusija » Ljubav -Sex » Ljubomorna žena zapalila suprugu penis
Ljubomorna žena zapalila suprugu penis
cobraDate: Srijeda, 2009-12-30, 0:49 AM | Message # 1
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline

Nedavni događaj u Australiji je bez dvojbe mnoge odvratio od varanja, jer je upravo zahvaljujući strastvenom 'skoku preko plota' australac Satish Narayan iz Unleya ostao bez svojih genitalija.

Zaslužno je bilo muževo varanje

Kad je njegova 44-godišnja žena Rajini saznala za njegovu tajnu aferu, mješavina bijesa i ljubomore joj je zaslijepila razum. Svoju ljubavnicu je Satish jako volio i više puta je grlio, što je dodatno razbjesnilo razjarenu ženu. 'Ja sam vrlo ljubomorna žena i njegov penis mora pripadati samo meni. Time što sam mu ga zapalila htjela sam postići da njegov penis bude zaista samo moj', pojasnila je ljutita Australka.
Muž je svoju ljubavnicu jako volio i puno ju je grlio, što je bijesnu Rajini dodatno razjarilo
Muž je svoju ljubavnicu jako volio i puno ju je grlio, što je bijesnu Rajini dodatno razjarilo

Dok je Satish spavao, žena mu je polila međunožje alkoholom i osvetnički zapalila svog muža. Satish je od boli na kraju skočio i prevrnuo staklenku zapaljenog pića zbog čega se plamen u kući dodatno pojačao i uzrokovao milijunsku štetu. Teške tjelesne ozljede su uzrokovale njegovu smrt.

Koja kazna čeka bijesnu ženu?

Najprije su Rajini optužili za ugrožavanje muževog života i palež. Sada joj prijeti još i optužnica za ubojstvo, iako ona tvrdi da joj to nije bila namjera. Vlasti će ju još staviti na promatranje psihologa, jer je bijesna Australka očito u stanju rizikirati ugrožavanje kako svog, tako i života drugih ljudi.

Rajini je bilo izuzetno žao što se sve to dogodilo i što je izgubila muža. Pita se je li uopće zaslužuje živjeti i pokazuje samoubilačke porive, jer je htjela završiti svoj život pištoljem jednog od policajaca. Psiholozi još nisu ocijenili njeno psihičko stanje, jer ne znaju kako će reagirati na novu optužnicu. Najvjerojatnije je čeka zatvorska kazna. Pa neka još netko kaže da žene nisu temperamentne kad ih pogodi ljubav života!


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Opća Diskusija » Ljubav -Sex » Ljubomorna žena zapalila suprugu penis
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Članovi koji su danas su posjetili Forum
Statistika Foruma
Novi postovi Popularne teme Najaktivniji članovi Novi članovi
Look what I found on Elo... [ Igre bez granica ]
Kakva prevara: Morat ćem... [ O svemu i Svačemu ]
Za podmirenje duga nude ... [ O svemu i Svačemu ]
Sretan svima, Dan Državn... [ O svemu i Svačemu ]
Pozdrav svima! [ Upoznavanje-Predstavljanje ]
Dan sjećanja na Vukovar Postova [ 8 ]
hello Postova [ 7 ]
Muzika Postova [ 6 ]
Sretan Uskrs! Postova [ 6 ]
Sretna Nova Godina! Postova [ 6 ]
cobra Postova [ 8598 ]
Ficho123 Postova [ 625 ]
dzenta Postova [ 153 ]
beli_61 Postova [ 89 ]
nensy Postova [ 65 ]
krunoslavjagic Datum [ 2024-03-06 ]
edimarsanic Datum [ 2023-07-02 ]
draganpopec Datum [ 2022-06-12 ]
acdsee7447 Datum [ 2021-09-30 ]
kibaw51717 Datum [ 2021-02-21 ]
[]