Srijeda, 2024-05-01, 1:46 AM
Dobrodošao, Gost
[ Novi Postovi · Članovi · Pravila Foruma · Precizna pretraga · RSS

  • Page 1 of 1
  • 1
http://odmor.ucoz.com/forum/ » RAČUNALA/PITANJA/SAVJETI » Vijesti/Novosti iz svijeta Računala » Microsoft pooštrava W7 aktivaciju
Microsoft pooštrava W7 aktivaciju
cobraDate: Subota, 2010-02-20, 7:47 PM | Message # 1
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
Microsoft pooštrava W7 aktivaciju

Zvanični predstavnik kompanije Microsoft je prije nekoliko dana objavio da će uskoro Windows 7 korisnicima osigurati update čiji je cilj da detektira ilegalne kopije koje su instalirane korištenjem više od 70 različitih aktivacionih koda. Update za Windows Activation Technologies (WAT), softver protiv piratstva koji je ranije bio poznat kao Windows Genuine Advantega (WGA), biće objavljen na Microsoft-ovim stranicama za preuzimanje od 17. veljače u vidu opcionalnog upgrade-a preko Windows Update a nosiće oznaku "važno". Ovaj update će također obuhvatiti Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate i Enterprise korisnike.


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
ddru145Date: Ponedjeljak, 2011-10-31, 5:02 PM | Message # 2
Napreduje
Group: User
Država: Croatia Croatia
Postovi: 44
Status: Offline
Dali to znači da je odzvonilo nelegalnim kopijama w.7 ja mislim da neće , nači će ljudi načina da i to zaobiđu..

Windowsi su skupi za razliku od Applea, Mac OS X Lion košta 30 $ dok windowsi koštaju ok 400 $ . Ako nikako drugačije koristićemo Mac Os.

Ja osobno imam orginal verziju Windowsa ( OEM )i svaki put kad pokrečem Windowse iznowa ( nova instalacija) moram zvati Zagreb i tamo se s njima svađat zbog njihovih gluposti.. mijenjao sam matičnu ploču i to nije više ono računalo na kojem sam ja instalirao ... znam da se boje krađa krivotvorina i.t.d ali nemoramo mi ispaštati koji kupimo legalno, ako zovem jednom uredu ali svaki put kad mi rikne komp. ili nova instalacija to su procedure slanja fotki kompa i orginal broja na njemu..

Eto da završim zbog Microsoftove gramizne politike za novac , nije čudo što Hakeri svijeta toliko vole Microsoft..
 
cobraDate: Ponedjeljak, 2011-10-31, 5:59 PM | Message # 3
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
tema je poprilično stara ,mogu oni raditi zaštite kakve žele,nema softera koji se ne može hakirati samo je pitanje da li se to
želi,a pošto Windowse koriste mililijuni ljudi naravno da se želi i da se to napravi,Microsoft i sam kaže da ih kućni korisnici ne zanimaju,samo firme


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
http://odmor.ucoz.com/forum/ » RAČUNALA/PITANJA/SAVJETI » Vijesti/Novosti iz svijeta Računala » Microsoft pooštrava W7 aktivaciju
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Članovi koji su danas su posjetili Forum
Statistika Foruma
Novi postovi Popularne teme Najaktivniji članovi Novi članovi
Look what I found on Elo... [ Igre bez granica ]
Kakva prevara: Morat ćem... [ O svemu i Svačemu ]
Za podmirenje duga nude ... [ O svemu i Svačemu ]
Sretan svima, Dan Državn... [ O svemu i Svačemu ]
Pozdrav svima! [ Upoznavanje-Predstavljanje ]
Dan sjećanja na Vukovar Postova [ 8 ]
hello Postova [ 7 ]
Muzika Postova [ 6 ]
Sretan Uskrs! Postova [ 6 ]
Sretna Nova Godina! Postova [ 6 ]
cobra Postova [ 8598 ]
Ficho123 Postova [ 625 ]
dzenta Postova [ 153 ]
beli_61 Postova [ 89 ]
nensy Postova [ 65 ]
krunoslavjagic Datum [ 2024-03-06 ]
edimarsanic Datum [ 2023-07-02 ]
draganpopec Datum [ 2022-06-12 ]
acdsee7447 Datum [ 2021-09-30 ]
kibaw51717 Datum [ 2021-02-21 ]
[]