Srijeda, 2024-05-01, 1:07 PM
Dobrodošao, Gost
[ Novi Postovi · Članovi · Pravila Foruma · Precizna pretraga · RSS

  • Page 1 of 1
  • 1
http://odmor.ucoz.com/forum/ » RAČUNALA/PITANJA/SAVJETI » Vijesti/Novosti iz svijeta Računala » Windows 8 C P hits 1 million Downloads in one day
Windows 8 C P hits 1 million Downloads in one day
cobraDate: Petak, 2012-03-02, 1:37 PM | Message # 1
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
Windows 8 C P hits 1 million Downloads in one day



How pumped are consumers about the release of a Windows 8 preview that they can call their own? Quite, according the million downloads the build has marked in just a day. That number comes from Microsoft's Building Windows Twitter account -- of course, it's important to note that the number doesn't necessarily mean one million individuals downloaded Consumer Preview. Still, not bad for a day's work.


Ja sam ga instalirao i mogu reći da sam vrlo zadovoljan,brže se podiže,na sedmici sam imao problema učitavanjem mrežne kartice na osmici radi ko zvrk,jedini problem je bio malo skužiti postavke al sam mu osnovne stvari namjestio kao na sedmici,tako da mislim da je za mene sedmica otišla u povijest


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
ddru145Date: Utorak, 2012-03-13, 3:07 PM | Message # 2
Napreduje
Group: User
Država: Croatia Croatia
Postovi: 44
Status: Offline
Cobra, jel to možda prva beta probna verzija..što je sa drajverima rade li svi kao i na sedmici ili ima nekompaktibilnosti...
 
cobraDate: Utorak, 2012-03-13, 5:16 PM | Message # 3
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
Kod mene radi sve bez greške,ok moj komp je star godinu i pol tako da i nebi smio umati problema driverima,kažu da je beta,ma super radi jedino što mi nije prihvatio nero 7 ,sve ostalo je ok,ubacio sam mu klasični start ,poništio ono build bla.bla,imam i naš prijevod al mi ne treba,jedino što još nisam isključio a želim je Metro sučelje a to sigurno još nema na netu jer da ima već bi ja to riješio,i zaboravio sam malo je kompliciran za aktiviranje Safe Moda al i to sam riješio,vipovci znate da to ima sve i za vas a ostali me ne zanimaju,definitivno sam odlučio što se tiče ovog foruma stati na loptu,ddru145 moja preporuka,aktivacija vrijedi do 3 mjeseca 2013 a to je sasvim dovoljno

Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
http://odmor.ucoz.com/forum/ » RAČUNALA/PITANJA/SAVJETI » Vijesti/Novosti iz svijeta Računala » Windows 8 C P hits 1 million Downloads in one day
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Članovi koji su danas su posjetili Forum
Statistika Foruma
Novi postovi Popularne teme Najaktivniji članovi Novi članovi
Look what I found on Elo... [ Igre bez granica ]
Kakva prevara: Morat ćem... [ O svemu i Svačemu ]
Za podmirenje duga nude ... [ O svemu i Svačemu ]
Sretan svima, Dan Državn... [ O svemu i Svačemu ]
Pozdrav svima! [ Upoznavanje-Predstavljanje ]
Dan sjećanja na Vukovar Postova [ 8 ]
hello Postova [ 7 ]
Muzika Postova [ 6 ]
Sretan Uskrs! Postova [ 6 ]
Sretna Nova Godina! Postova [ 6 ]
cobra Postova [ 8598 ]
Ficho123 Postova [ 625 ]
dzenta Postova [ 153 ]
beli_61 Postova [ 89 ]
nensy Postova [ 65 ]
krunoslavjagic Datum [ 2024-03-06 ]
edimarsanic Datum [ 2023-07-02 ]
draganpopec Datum [ 2022-06-12 ]
acdsee7447 Datum [ 2021-09-30 ]
kibaw51717 Datum [ 2021-02-21 ]
[]