Subota, 2024-05-04, 6:38 PM
Dobrodošao, Gost
[ Novi Postovi · Članovi · Pravila Foruma · Precizna pretraga · RSS

  • Page 1 of 1
  • 1
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Ostalo » O svemu i Svačemu » Građani odlučniji od političara: Želimo rezove!
Građani odlučniji od političara: Želimo rezove!
cobraDate: Utorak, 2011-11-01, 1:18 AM | Message # 1
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
Građani odlučniji od političara: Želimo rezove!



Da su hrvatski građani itekako svjesni u kakvoj se situaciji zemlja nalazi pokazuje i podatak da čak 68,7 posto njih očekuje od nove vlasti da financijske probleme riješi i uz pomoć smanjenja socijalnih i drugih prava.

Dok 68,7 posto građana smatra da treba napraviti rezove, tek 14,7 posto građana očekuje od pobjedničke opcije na izborima da zadrži, te postupno poveća prava.

Pokazalo je to istraživane koje je za Večernji list, Novu TV i Media Servis provela agencija Ipsos Puls.

Za rezove najviše birači Laburista i HSLS-a

Anketirajući 4.000 ispitanika također su zaključili da su sređivanju financija skloniji muškarci, birači između 31 i 60 godina starosti, te birači iz urbanih sredina.

Discipliniranju državne potrošnje najskloniji u birači Hrvatskih laburista (82 posto), slijede ih HSLS-ovi birači (77 posto), a na trećem mjestu su birači Kukuriku koalicije (60 posto).

Zadržavanje postojećih prava najviše očekuju oni koji bi glasali za HSS (28 posto). Iza njih su HDZ-ovi birači (18 posto), te na kraju oni neodlučni kojih je 15 posto.

Danas.hr
31.10.2011.


Od kada znam za sebe uvijek neka odricanja,sjećam se da mi je stari ludio kada bi ih čuo na TV da spominju rezanja,znao bi reći : do kada;sada to isto kažem ja do kada,tako će se i iza mene generacije i generacije pitati do kada,valjda nam je takva sudbina kao naciji da imamo jednu od najljepših država na svijetu sa nenormalnim mogućnostima,al nažalost sa pogrešnim ljudima na pogrešnim mjestima,izgleda da smo mi nacija sa nekom greškom u genima


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Ostalo » O svemu i Svačemu » Građani odlučniji od političara: Želimo rezove!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Članovi koji su danas su posjetili Forum
Statistika Foruma
Novi postovi Popularne teme Najaktivniji članovi Novi članovi
Look what I found on Elo... [ Igre bez granica ]
Kakva prevara: Morat ćem... [ O svemu i Svačemu ]
Za podmirenje duga nude ... [ O svemu i Svačemu ]
Sretan svima, Dan Državn... [ O svemu i Svačemu ]
Pozdrav svima! [ Upoznavanje-Predstavljanje ]
Dan sjećanja na Vukovar Postova [ 8 ]
hello Postova [ 7 ]
Muzika Postova [ 6 ]
Sretan Uskrs! Postova [ 6 ]
Sretna Nova Godina! Postova [ 6 ]
cobra Postova [ 8598 ]
Ficho123 Postova [ 625 ]
dzenta Postova [ 153 ]
beli_61 Postova [ 89 ]
nensy Postova [ 65 ]
krunoslavjagic Datum [ 2024-03-06 ]
edimarsanic Datum [ 2023-07-02 ]
draganpopec Datum [ 2022-06-12 ]
acdsee7447 Datum [ 2021-09-30 ]
kibaw51717 Datum [ 2021-02-21 ]
[]