Nedjelja, 2024-05-05, 6:32 PM
Dobrodošao, Gost
[ Novi Postovi · Članovi · Pravila Foruma · Precizna pretraga · RSS

  • Page 1 of 1
  • 1
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Opća Diskusija » Ljubav -Sex » Seks s prijateljevom djevojkom – zašto ne?
Seks s prijateljevom djevojkom – zašto ne?
cobraDate: Srijeda, 2009-12-30, 0:07 AM | Message # 1
Super Član
Group: Administrators
Država: Croatia Croatia
Postovi: 8598
Status: Offline
Seks s prijateljevom djevojkom strogo je zabranjen. To se jednostavno ne radi. Da li je uistinu tako? Razmislimo zajedno.
Prijateljski dodir ruku ubrzo postaje erotski dodir ruku

Tako je, zapitajmo se, zašto ne? Ako ona to želi, vi želite, postoji privlačnost, zašto ne? Na kraju krajeva, ona nije njegovo vlasništvo i on na nju nema nikakva prava. Ona je slobodna i odgovorna za svoje postupke. Kako će to utjecati na nju i njezinu vezu, njezin je problem. Nije nužno da nešto škripi ili da s njihovom vezom nešto nije u redu. Ljudi imaju potrebe, znatiželjni su i rado čine zabranjene stvari. Puno je uzbudljivije seksati se s djevojkom svog prijatelja nego s potpunom neznankom. Obično je to naša dobra prijateljica, s kojom nismo ljubavnici, jer nas je prijatelj preduhitrio ili smo ih čak mi i upoznali.

Možda smo u prošlosti i osjećali kemiju, ali okolnosti ili vrijeme nisu bili pravi. Što više o tome razmišljam, čini mi se da na to pitanje ne znam odgovoriti, barem ne uz neki opravdani argument. Ljudi su uvijek slobodni za ponude. Pa tako i djevojka mog prijatelja. Neka se on muči pitanjem zašto se ona ne seksa samo sa njim. Možda je i bolje da se seksa sa mnom nego s nekim neznancem. Sve ostaje u krugu prijatelja. Zašto ne? Nešto nam govori da to nije u redu. Da se to ne radi. Nisam siguran.

Seks s prijateljevom djevojkom – pitanje časti i etičkog kodeksa

Muškarci se ponekad ponašaju kao vitezovi u cervantesovom svijetu. Među nama vlada neko tiho suglasje i hijerarhija. Moj konj je moj konj, nikada nemoj uzeti moj mač, moja ljubav je moja, nađi si drugu. Također i seks s prijateljevom djevojkom je nečastan. Kao nož u leđa. Prema prijateljima smo iskreni i to mu nikada ne bismo mogli reći. Tako među nas stupa laž. (Tu teško možemo izbjeći sofizam - da ako nas nitko ne pita, ne moramo mu niti govoriti). Laž je među prijateljima nedopustiva, ista je kao i izdaja.
Par (Foto: JLP)
Prijateljeve djevojke se u pravilu ne dira

Prijatelj nam vjeruje, i u paketu tog vjerovanja je i pretpostavka da ne udvaramo njegovoj djevojci, da ju ne osvajamo i sa njom se nikada ne seksamo, čak i ako ostanemo sami s njom na pustom otoku. To je suštinski dio poštovanja prijatelja. Iako, tko još danas poštuje te vrijednosti? Jedan prema drugome se ponašamo viteški i to je našemu vremenu potpuno primjereno? Za postizanje cilja danas je sve dozvoljeno, ponekad čak i nužno. Kako danas očekivati takve vrijednosti kao što je čast? Istinoljubivost? Vjernost?

Seks s prijateljevom djevojkom – biti čovjek s kralježnicom

Zamislimo da se ljudi udružuju u čopore, čopore prijatelja. Vlada neki određeni red, uloge su raspodijeljene i mi ih preuzimamo. Seksualni odnosi u čoporima dio su ustaljenog reda. Ostale ženke su ti nedostupne. Čak i ako ti se nude, njihovi feromoni ti mute glavom, ti zatireš svoj nagon i slijediš pravila čopora. Jer za preživljavanje ti je potreban čopor i nikada nećeš žrtvovati svoju egzistenciju, sigurnost i udobnost koje ti donosi članstvo u čoporu. Nismo razbludni samci, ne okrećemo se za svakom namještenom guzom, njuškamo ju i onda samo počekamo da alfa mužjak bude dovoljno daleko.

Nismo životinje, nego ljudi. I zajedništvo ljudi nije čopor životinja, u kojemu vlada alfa mužjak, a drugi kupe komadiće ostataka. Poštujemo odnose, jer znamo da nam omogućavaju najmuževnije pogodbe opstanka koje poznajemo. Zato se nikada ne seksamo s djevojkama svojih kolega. Barem dok je njegova djevojka. I zatim još pričekamo da se njegov miris izgubi s njezinog tijela.
Par (Foto: JLP)
Jednom kad situacija ode predaleko, obično je već prekasno

Seks s prijateljevom djevojkom - zašto ne?

Izložio sam dva moguća razloga, zašto se ne bi trebalo seksati s djevojkom svojeg kolege. Jedan se temelji na vrlinama, a drugi na pragmatičnosti. Ako smo pametni, to nećemo raditi. Ali što ako na prijatelja zaboravimo kad osjetimo toplu kožu ljubljene nam djevojke, a naš razum se utapa u navali spolne želje? Da li smo dovoljno snažni da zaniječemo strast i potisnemo tu energiju, polijemo se hladnom vodom, uštipnemo, prevrnemo nešto, štogod, da se napetost izgubi i da ta čaša patnje ode od nas? I sljedeće pitanje, hoćemo li biti toliko snažni?

Svatko će si na to odgovoriti sam, a najbolje je da samoga sebe ne iskušavate. Možete se zapitati i kako biste vi gledali na svog prijatelja da vam on to napravi? Tako se onda i vi ponašajte. Jer svatko bi priuštio svom prijatelju jedan dobar f.., zar ne? Samo ne da ja poseksam prijateljevu djevojku. Samo ne znam zašto je ne bi. I što biste napravili vi kada biste imali tu priliku?


Prijavi neispravan link za Download sa klikom na gumb Report
Sve što skinete sa ovog foruma dužni ste u roku 24h izbrisati sa svog HDD-a
Ako vam se sviđa forum,budite aktivni u njegovom radu a ne samo kada vam je nešto potrebno
 
http://odmor.ucoz.com/forum/ » Opća Diskusija » Ljubav -Sex » Seks s prijateljevom djevojkom – zašto ne?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Članovi koji su danas su posjetili Forum
Statistika Foruma
Novi postovi Popularne teme Najaktivniji članovi Novi članovi
Look what I found on Elo... [ Igre bez granica ]
Kakva prevara: Morat ćem... [ O svemu i Svačemu ]
Za podmirenje duga nude ... [ O svemu i Svačemu ]
Sretan svima, Dan Državn... [ O svemu i Svačemu ]
Pozdrav svima! [ Upoznavanje-Predstavljanje ]
Dan sjećanja na Vukovar Postova [ 8 ]
hello Postova [ 7 ]
Muzika Postova [ 6 ]
Sretan Uskrs! Postova [ 6 ]
Sretna Nova Godina! Postova [ 6 ]
cobra Postova [ 8598 ]
Ficho123 Postova [ 625 ]
dzenta Postova [ 153 ]
beli_61 Postova [ 89 ]
nensy Postova [ 65 ]
krunoslavjagic Datum [ 2024-03-06 ]
edimarsanic Datum [ 2023-07-02 ]
draganpopec Datum [ 2022-06-12 ]
acdsee7447 Datum [ 2021-09-30 ]
kibaw51717 Datum [ 2021-02-21 ]
[]